Запорука гарної фотосесії це, звичайно ж, ідеальний макіяж!


У фотостудії PhotoCourt ви можете замовити візаж будь-якої складності. Але якщо ви все ж зважилися зробити макіяж самостійно — грамотно розрахуйте свої сили. Бажаєте робити все самі?

Тоді ось вам кілька порад:

Ні для кого не секрет, що запорука гарного фото — це тон. Наносити його варто спеціальної пензлем або спонжем. Нанесення тону пальцями робить макіяж нерівномірним і не охайним. Ретельно поставтеся до вибору тонального засобу, наприклад занадто світлий тон зробить шкіру неприродною і блискучою. Вибирайте максимально підходящий  вашій шкірі тон. Найкраще це робити при денному світлі на щоці. Прослідкуйте, щоб при нанесенні тонального засобу не виникало різких меж. Це буде дуже видно на фото і ускладнить роботу фотографа. Пудру так само слід наносити спеціальним пензлем і легкими рухами.

Підводка для очей повинна виглядати обережно , не брудно, не робіть занадто товстих ліній. Накладаючи тіні добре їх розтушуйте. Нерівномірний або товстий шар виглядає недбало і робить погляд втомленим. Щоб макіяж не був занадто яскравим і химерним, виділяйте тільки одну деталь. Якщо ви зробили яскравий макіяж очей, то губи залиште нейтральними. Майже всі тіні синіх, блакитних відтінків роблять обличчя втомленим і дають синці під очі. Використовуйте більш теплі відтінки тіней. Це зробить ваші очі виразнішими.

Використовуйте рум’яна, що підходять вашому тону шкіри. Це повинен бути природний рум’янець, а не цегляного кольору щоки. Підводячи губи стежте за контуром, сильно виходячи за нього і використовуючи яскраві кольори помад дуже легко зіпсувати весь макіяж і образ в цілому.

Але наша рекомендація — зверніться все ж до професіонала. Макіяж для фотозйомки має безліч нюансів, які слід врахувати і це краще довірити майстру своєї справи. Ми працюємо тільки з кращими візажистами та стилістами Києва, Ірпеня, Бучі,  тому, звернувшись до нас, ви не пошкодуєте!