Послуги візажиста

Опис


У нашій команді – тільки найкращі майстри свого діла. Наш візажист, який має багаторічний досвід роботи і надзвичайно тендітне почуття стилю, допоможе створити вам «вау»-образ, фотографії с якого справлять враження на усіх ваших знайомих. Класичний? Ніжний? Весільний? Футуристичний? Не проблема! Ви будете у захваті від того, як ми підкреслимо вашу індивідуальність.

Професійна фотографія, це дивовижне мистецтво, що допомагає закарбувати миті життя в унікальних кадрах з яскравими та оригінальними образами. Наша фотостудія, розташована в м. Буча, з командою досвідчених фахівців і професіоналів своєї справи, пропонує найширший спектр послуг.

 

Професійні майстри, створять і доповнять, підкреслять акцентами яскравий образ для тематичної або концептуальної фотосесії. Кваліфіковані послуги візажиста допомагають набути будь-якого образу, що створюється для знімання, додаткової енергетики, акцентувати увагу на природній привабливості.

 

Візажист для фотосесії: творчий підхід і детальний підбір образів

 

Підготовка до майбутньої фотозйомки починається з ретельного опрацювання концепції фотосету й підбору образу для всіх учасників процесу. Ми створили найкращі умови для наших відвідувачів, в розпорядженні яких кілька ретельно облаштованих фотозон, кольорова стіна і різні фони, гримувальний столик, що здається в оренду. Додаткові послуги візажиста, це відмінна можливість зробити бездоганний та ідеальний макіяж, що підкреслює і доповнює індивідуально відтворюваний образ для професійного фотографування в студії:

 • використання якісної косметики, різноманітної сертифікованої продукції відомих брендів;
 • майстерність і багатий досвід професіоналів, які мають відповідну кваліфіковану підготовку;
 • багате розмаїття образів для знімання, пропонованих на основі опрацювання тематики фотосесії;
 • індивідуальний і творчий підхід до реалізації узгоджених з клієнтами та фотографом цілей;
 • облік нюансів знімального процесу та орієнтування на отримання ідеальних фотографій.

 

У розпорядженні професійного візажиста є широкий арсенал декоративної косметики та спеціальні інструменти для відтворення якісного макіяжу. Досвідчені фахівці допомагають створити унікальну і комфортну атмосферу, проводять всі необхідні заходи щодо ретельної підготовки до знімання. Для досягнення ідеального і бездоганного результату, враховуються всі побажання клієнтів, для створення стильного і підкресленого образу, використовуються творчі та досвідчені напрацювання наших майстрів макіяжу.

 

Принципи роботи майстра макіяжу: баланс стилю і художнього смаку

 

Пропонуючи зробити якісні знімки на тематичних і сімейних, персональних і дитячих фотосесіях ми забезпечуємо ідеальне сервісне обслуговування. Наш візажист, це справжній художник макіяжу, який здатний творити чудеса і професіонал, який працює на основі наступних принципів:

 • обов'язкове налагодження взаєморозуміння і контакту з тими, хто приходить на знімання;
 • взаємна повага і розуміння потреб, задоволення усіх запитів відвідувачів фотостудії;
 • використання професійних і творчих навичок, досвіду в відтворенні будь-якого виду макіяжу.

 

Наші майстри візажу знають всі тонкощі знімального процесу і прагнуть створити унікальний образ, виділяючи природну привабливість клієнтів. Завдяки якісній косметиці та майстерності художника макіяжу акцентується увага на природних перевагах, підкреслюється шарм і характер людини.

 

Дозвольте майстру створити диво, скориставшись унікальними послугами професійного візажиста, який допоможе розкрити в кожному відвідувачу яскраві сторони його особистості. Ми пропонуємо збалансувати Вашу природну чарівність, сучасні техніки нанесення макіяжу і професіоналізм фотографа, щоб Ви отримали відмінні знімки!

 


План фотостудії

Натисніть на фотозоні для перегляду...

Подивіться відео про студію

Переваги

- перша повноцінна фотостудія в регіоні
- зручне місце розташування
- багатофункціональність (4 фони, 7 фотозон, імпульсне та постійне  свiтло, проектор)
- стежимо за чистотою
- проводимо воркшопи, майстер-класи
- широкий спектр послуг

Замовити фотостудію
Фотостудія PhotoCourt
 • Основнi послугi (входить у вартість)
 • оренда приміщення, змінні фони, лаунж-зона, стандартний набір студійного обладнання, колекція реквізиту, Wi-Fi, музика

 • Додатковi послугi
 • оренда гримерного столика: 100 грн/год
  студійне обладнання: оплата згідно з тарифом
  послуги візажиста: вiд 600 грн
  послуги асистента: 100 грн/год
Будні
(9:00 - 18:00):
(з пн. по чт.) 450 грн\год
Будні
(пiсля 18:00):
(з пн. по чт.) 550грн\год

Вихідні:
(з пт. по нд.) 550грн\год

Замовити фотостудію

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Дякуємо ваша заявка успішно відправлено.
Незабаром наш менеджер зв'яжеться з вами.

ПЕРЕЗВОНИТЬ