Сімейна фотосесія це важливо!


Напевно, всі чули прислів’я: «сім разів відміряй — один відріж». Це абсолютно точно працює для зйомки у фотостудії. Чим  відповідальніше підійдеш до підготовки — тим цікавіше і якісніше вийде результат. Сьогодні ми хочемо поділитися з вами порадами з приводу сімейної фотосесії, які ми виробили на підставі багаторічної успішної роботи.

Найкращі поради — це поради, перевірені на практиці і відшліфовані часом. Чи згодні? Наші саме такі. Тоді поїхали!

  1. Як відомо, діти — не завжди квіти життя, а, часом, вони ведуть себе просто знущально, особливо якщо зовсім маленькі. Що поробиш, адже це закладено в їх природі, тому не в наших силах виправити їх формування та гіперактивність, АЛЕ в наших силах грамотно цю енергію направити! Поспостерігайте за своїми дітьми і вирішіть для себе, як їх можна буде розважити під час зйомки. Можливо, це якісь альбоми для малювання, можливо, ігри на планшеті, може бце конструктор? Не забувайте про сімейні та активні ігри, такі як твістер. Тим паче ці ігри прекрасно перетворюються в якісні сімейні фотографії, де все захоплені не позуванням, а грою. Природність — головна краса кадру!
  2. Підберіть одяг не тільки собі, а й усім членам сім’ї. Ваша мета — щоб ви всі виглядали цілісно і гармонійно. І справа не тільки в кольорах і фасонах. Постарайтеся підібрати одяг так, щоб кадр викликав враження: «вау, перед нами гармонійна і дружна сім’я, мені б таку!».
  3. Не забувайте, що вчені нас, без нашої згоди, поділили на «сов» і «жайворонків». Тому підберіть час зйомки так, щоб сил і настрою на неї вистачило у всіх членів сім’ї. Якщо зробити все правильно, то ви настільки залучите всіх у вашому маленькому прайді, що жодного разу за всю зйомку не почуєте «коли ми вже підемо додому?». Виходячи з нашого досвіду — найкращий час зйомки: 9:00-11:00, 15:00-17:00.
  4. Якщо ваша дитина зовсім ще маленька, то подумайте, чим її можна «підкупити» під час зйомки. Це може бути цукерка, сік, кіндер-сюрприз. Пообіцяйте піти з ним на гойдалки, купити йому нову іграшку та інше. Загалом, вмикаємо уяву.
  5. Нехай ваша зйомка буде приурочена до якоїсь події, наприклад свята. Як не крути, всі ми різні, тому далеко не всі можуть бути в настрої або сприймати її як розвагу, тому так важливо «підсолодити пілюлю». Щоб створити святковий настрій, ви можете приурочити зйомку до походу в парк розваг або аквапарк, походу в кафе або виїзду на пікнік: часто ми настільки чекаємо якоїсь події, що інші автоматично сприймаємо позитивно. Використовуйте це!

Фух, ну ніби все. Сподіваємося, що нічого не забули, а якщо забули — будемо раді почути ваші рекомендації і поради. Можливо, хтось із вас уже має досвід сімейного фотозйомки і поділиться своїми враженнями, нюансами, з якими стикнулася ваша сім’я. Не забувайте ставити лайки, адже це допоможе нам зрозуміти, яка інформація для вас більш корисна і цікава.