Локація дитяча

 • Стиль фото: дитяче та сімейне фото
 • Опис: затишна локація з іграшками

Опис


 

Локація, яка створена для теплоти і безтурботності. Підкреслить найщасливіший період вашої дитини, або зігріє ваш сімейний альбом фотографією, на якій буде відображена найдружніша сім’я, ВАША сім’я.

 

З моменту народження дитини батьки намагаються запам'ятати найяскравіші моменти її дитинства, саме фотографія допомагає зафіксувати їх в пам'яті. Наша сімейна фотостудія, розташована в м. Буча пропонує зробити стильні фото в спеціально обладнаному приміщенні, яке припаде до душі дітям різного віку і статі.

Кваліфіковані фотографи знають всі тонкощі знімального процесу, а заданий фон підкреслить обрану атмосферу і тематику знімків. Професійна дитяча фотостудія, з облаштованими фотозонами, створює всі умови для отримання якісних фото, що передають настрій та емоції дитини.

Дитяче фото як вид мистецтва з отриманням якісних знімків

На території студії розташовані 7 декорованих фонів, придатних професійної та концептуальної фотозйомки з різною тематикою. Маленьким відвідувачам і їх дорослим супроводжуючим пропонується допомога досвідчених гримерів і стилістів, які підберуть унікальний образ і підкреслять індивідуальність малюка будь-якого віку. Великий вибір реквізиту обов'язково зацікавить дітей, а професійне освітлювальне обладнання та фототехніка, допомагають закарбувати їх під час гри, тому всі знімки виходять ідеально:

 • студійні фотопортрети. Підтримуючи традиції сімейного портрета ми внесемо індивідуальні акценти й підберемо найвдаліший ракурс, щоб передати позитивні емоції та гарний настрій;
 • дитяча фотосесія. У розпорядженні фотографа кольорова стіна і 7 різноманітних фонів, сімейна локація з тематичним інтер'єром, для відтворення різних сюжетів і знімання дітей в дивовижних образах;
 • портфоліо для дитини. Майбутній фотомоделі знадобиться своє портфоліо, це перший крок у кар'єрі малюка, який завдяки якісним знімкам стане новою зіркою будь-якого виду реклами.

Наша творча фотостудія пропонує не просто робити фотографії, а творити настрій й створювати емоції, перетворюючи їх в пам'ять. Щоб виправдати очікування батьків ми ретельно підготували та облаштували дитячі фотозони, з затишним інтер'єром, де в кожній дитині розкривається талант фотомоделі. Дитяча фотосесія, це можливість отримати якісні та красиві, тематичні та креативні фото дітей, які прикрасять будинок і дитячу кімнату, займуть гідне місце в сімейному фотоальбомі.

Фотозйомка в студії для дітей: ідеї для фотосесій і підготовлені фотозони

 

Повноцінна і детально облаштована, сучасна фотостудія зі зручним місцем розташування запрошує батьків з дітьми, для проведення фотосесій. Ми допоможемо вибрати цікавий фон і підготувати дитину до знімання, забезпечивши батьків зручним місцем відпочинку, звідки вони зможуть спостерігати за процесом, запропонуємо безліч ідей:

 • художній фотосет, що проводиться з дитиною або в сімейному колі, що допоможе зробити красиві знімки;
 • концептуальна фотографія, в них діти фотографуються в образах, створених стилістами й візажистами студії;
 • тематичні фотосесії проводяться в студії, батьки й сам малюк можуть обрати різні фони для фотографування;
 • ситуаційна фотосесія, що максимально передає на фото настрій та характер малюка, його індивідуальність.

Зі смаком виконаний інтер'єрний дизайн фотозон й можливість вибору тематичного реквізиту та аксесуарів допомагають реалізувати будь-який творчий задум. Унікальні фотографії передадуть індивідуальність дитини, яскраві емоції та настрій, блиск в очах і щиру радість, внутрішній світ і багатогранність характеру.


План фотостудії

Натисніть на фотозоні для перегляду...

Подивіться відео про студію

Переваги

- перша повноцінна фотостудія в регіоні
- зручне місце розташування
- багатофункціональність (4 фони, 7 фотозон, імпульсне та постійне  свiтло, проектор)
- стежимо за чистотою
- проводимо воркшопи, майстер-класи
- широкий спектр послуг

Замовити фотостудію
Фотостудія PhotoCourt
 • Основнi послугi (входить у вартість)
 • оренда приміщення, змінні фони, лаунж-зона, стандартний набір студійного обладнання, колекція реквізиту, Wi-Fi, музика

 • Додатковi послугi
 • оренда гримерного столика: 100 грн/год
  студійне обладнання: оплата згідно з тарифом
  послуги візажиста: вiд 600 грн
  послуги асистента: 100 грн/год
Будні
(9:00 - 18:00):
(з пн. по чт.) 450 грн\год
Будні
(пiсля 18:00):
(з пн. по чт.) 550грн\год

Вихідні:
(з пт. по нд.) 550грн\год

Замовити фотостудію

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Дякуємо ваша заявка успішно відправлено.
Незабаром наш менеджер зв'яжеться з вами.

ПЕРЕЗВОНИТЬ